Philips HUE, známý svými chytrými osvětlovacími produkty, představuje inovativní řešení pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova pomocí produktů pod označením "HUE Secure." Tato kolekce nabízí inteligentní a propojené technologie pro monitorování a zabezpečení vašeho domova.

Umožní vám nespočet praktických nastavení jako jsou světelné a zvukové alarmy, automatizaci simulace přítomnosti a možnost rozšiřovat konfiguraci domácího zabezpečení v kombinaci s chytrým osvětlením.

Portfolio obsahuje:
 • bezpečnostní kamery určené k napájení na baterie či ze sítě
 • kontaktní dvěřní a okenní senzory
 • venkovní zapichovací držák pro umístění kamery do země
 • prodlužovací kabel vhodný pro venkovní použití
 • zajišťovací kabel pro ukotvení kamery na zdi
 • stojánek na kameru
 • základní startovací sady
Clanek-11_11.jpegClanek-11_05.jpeg
 

Které produkty Philips Hue fungují s nastavením Secure?

Systém Secure bez problému spolupracuje s dalšími produkty Philips Hue. Svítidla vám mohou vysílat světelná upozornění, když kontaktní senzory zaznamenají pohyb. Do systému lze přidat i venkovní a vnitřní senzory Philips Hue.

Co je potřeba k tomu, abych mohl používat systém Secure?

Pokud doma Philips Hue nemáte, můžete využívat bezpečnostní kameru bez použití Bridge. Jestliže chcete nastavovat světelné alarmy, je nutné přikoupit Bridge a světla. Pokud chcete dostávat upozornění na pohyb při otevření dveří nebo okna, připojte kontaktní senzory Secure.

Naopak pokud již nastavení Philips Hue s Bridge a světly máte, stačí nastavit automatizaci přítomnosti Mimic na kartě Automatizace. Máte pohybové senzory a chcete dostávat upozornění na pohyb? Vše nastavíte v Centru zabezpečení.

Jaké výhody má použití Bridge?

Použití Bridge vám nabídne další funkce zabezpečení domácnosti a umožní vám využívat všechny jeho výhody. Budete moci:

 • Přidat do systému zabezpečení kontaktní senzory a vnitřní senzory pohybu
 • Nastavit automatizaci přítomnosti Mimic
 • Ovládat světla a spouštět alarmy na dálku
 • Reagovat na oznámení z kamer a senzorů v reálném čase
 • Používat kameru jako senzor pohybu k rozsvícení světel při vstupu do místnosti
Clanek-11_08.png

Jaké bezpečností kroky mi systém Secure nabízí v případě, pokud si myslím, že je v domě narušitel?

Pokud obdržíte upozornění na mobilní telefon a myslíte si, že se ve vašem domě nachází narušitel, máte možnost provést několik akcí:

 1. zavolat kontaktu, který jste v aplikaci nastavili
 2. zavolat na tísňovou linku
 3. spustit světelný a zvukový alarm
 4. komunikovat s narušitelem pomocí obousměrné komunikace

Kolik bezpečnostních kamer mohu přidat do jedné domácnosti?

V jedné domácnosti můžete využívat až 10 bezpečnostích kamer Secure.

Jaké funkce mi aplikace Philips Hue nabízí?

Aplikace Hue vám umožní převzít kontrolu nad každou částí chytrého bezpečnostního systému odkudkoli, kde máte připojení k internetu. Pouhým klepnutím můžete aktivovat nebo deaktivovat svůj systém, udělovat oprávnění členům svého domova, nebo třeba jen zkontrolovat, zda jste nenechali otevřenou branku. Pomůže vám:

 • odradit neznámé hosty
 • vzdáleně zjistit, kdo se v domě nachází - díky živému přenosu
 • dostávat okamžitá upozornění na jakýkoliv pohyb osob, zvířat, aut či balíků
 • správně zareagovat na danou situaci a provést patřičné kroky - např. zavolat na tísňovou linku
 • odvrátit potencionální hrozby - simulovat přítomnost
 • zkontrolovat členy své domácnosti - starší osoby, děti nebo domácí mazlíčky
Clanek-11_10.jpegClanek-11_02.jpeg
 

Existuje bezplatná zkušební verze placených funkcí plánu Secure?

Ano! S každou zakoupenou kamerou získáte bezplatnou 30denní zkušební verzi plánu Secure Basic.

Plány Secure vám umožní přesně určit, jak budete svůj domov v reálném čase monitorovat. Zakoupit je můžete ve své aplikaci Philips Hue v sekci Nastavení > Zabezpečení > Plány. Vyberte si ten nejvhodnější plán přímo pro vaše účely:

 1. Zdarma - na 30 dní získáte zdarma okamžitý přístup ke standardním funkcím, jako je živé streamování, světelné a zvukové alarmy, okamžitá upozornění a nejen to.
 2. Plán Basic - získáte 30denní historii videí a navíc pokročilé funkce, jako jsou zóny aktivit, videoklipy a ještě chytřejší upozornění. Tento plán můžete používat až na dvou kamerách a platíte přitom za každou kameru.
 3. Plán Plus - získáte 60denní historii videí a navíc pokročilé funkce, jako jsou zóny aktivit, videoklipy a ještě chytřejší upozornění. Tento plán můžete používat až na 10 kamerách a platíte přitom roční paušální sazbu za všechny kamery.
  ZDARMA (0 Kč/rok) PLÁN BASIC (979 Kč za kameru/rok) PLÁN PLUS (2449 Kč/rok)
Živé streamování Ano Ano Ano
Světelné a zvukové alarmy (s použitím Bridge a světel Philips Hue) Ano Ano Ano
Okamžitá upozornění na pohyb (s použitím Bridge) Ano Ano Ano
Kompletní šifrování videa Ano Ano Ano
Blokované zóny Ano Ano Ano
Snímky z videa Ano Ano Ano
Zaznamenávání na sebe navazujících videoklipů x Ano Ano
Zóny aktivit x Ano Ano
Detekce osob, zvířat, vozidel a balíků s využitím umělé inteligence x Ano Ano
Historie videí x 30 dní 60 dní
Kamery Všechny kamery Platba za kameru Všechny kamery (max. 10)


Vyžadují pokročilé funkce, které získám s plánem Secure, Philips Hue Bridge?

K určitým účelům ne! Pro funkce jako jsou videoklipy, historie videí, zóny aktivity a pokročilé alarmy můstek Hue Bridge není nutný. Ovšem, aby kamera spouštěla světla při detekci pohybu, nebo fungovala s dalšími zařízeními Hue Secure, je Bridge potřeba!

Jak zjistím, kolik dní zbývá do konce bezplatné verze plánu Secure?

Informaci o počtu zbývajících dnů uvidíte při živém pohledu svojí kamery v aplikaci Philips Hue. Můžete se rovněž podívat do vašeho emailu s potvrzením, kam obdržíte upozornění o aktualizaci, pokud vaše zkušební verze vyprší.

Co představují zóny aktivit a zóny pro balíčky?

Zóny aktivit jsou specifická nastavení osvětlení vytvořená pro jednotlivé místnosti nebo oblasti ve vašem domě. Tyto zóny lze propojit s ostatními zařízeními nebo senzory Philips Hue, které umožňují automatické reakce na různé události. Mohou například provést zapnutí světel při vstupu do obývacího pokoje či zhasnout světla při odchodu z předsíně. Zóny aktivit umožňují personalizaci osvětlení ve vašem domě a přispívají k vylepšení celkového pohodlí a bezpečnosti. Po vytvoření zóny získáte podrobnější upozornění, ze kterých zjistíte, zda kameru aktivovala osoba, balíček nebo vozidlo. Můžete dokonce vyloučit oblasti, jako je chodník, a vyhnout se tak zbytečným upozorněním.

Jak probíhá záznam videoklipu?

S plánem Basic a Plus začne kamera nahrávat, jakmile je detekován pohyb, a poté video zašifruje, uloží do cloudu a umožní vám jej exportovat do mobilního zařízení.

Co znamená Historie videí?

Můžete zvolit 30denní (Basic) nebo 60denní (Plus) historii videí a pak si prohlížet záznamy pořízené kamerou v průběhu událostí pohybu, které byly během této doby detekovány.

Kde zjistím více informací ohledně zabezpečovacího systému Secure?

Odpovědi na nejčastější problémy naleznete na těchto oficiálních stránkách dodavatele https://www.philips-hue.com/cs-cz/support/faq/security.

Při výběru produktů z této kolekce je vždy dobré zvážit konkrétní potřeby a požadavky na zabezpečení vašeho domova. Níže uvádíme základní parametry jednotlivých produktů řady Secure.

Hue Secure Startovací sada s 1 ks bezpečnostní kamery do sítě, 2 ks WACA E27Jde o nejklasičtější šroubovací žárovkový Edisonův závit o vnějším průměru 27 mm. Používá se pro běžné žárovky, úsporné žárovky, výbojky i světelné zdroje s LED. žárovek, 2 ks kontaktních senzorů a bridgem

 • 2 x 9W, 2 x 1100lm, 2000-6500K + RGB (16 milionů barev)
 • můstek Hue Bridge součástí - možné připojit až 50 světel či 12 příslušenství Philips Hue
 • součástí dva kontaktní senzory v bílé barvě s krytím IP20Ochrana proti vniknutí cizích pevných těles s průměrem 12,5 mm a větších a před dotykem prstem; žádná ochrana proti vodě. Nejčastější krytí používané pro zařízení určené pro interiéry. - napájení na baterie CR2
 • součástí bezpečnostní kamera v bílé barvě s krytím IP65Prachotěsnost, ochrana před dotykem drátem a voděodolnost před tryskající vodou. Nejčastěji využívané pro průmyslová prachotěsná svítidla, venkovní osvětlení, ale i pro koupelnová svítidla v zóně 1, tedy v nejbližším prostoru u zdroje vody nad vanu a do sprchového koutu. - dodávána s praktickým nástěnným držákem a určena k připojení do zásuvky
 • Full HD rozlišení s 1080 pixely
 • snímač obrazu CMOS - F35
 • možnost nočních záběrů a živého přenosu
 • integrované zvukové čidlo, pohybový a světelný senzor
 • zabudovaný reproduktor a mikrofon
Clanek-11_12.JPG
 

Hue Secure Startovací sada se dvěma WACA žárovkami, třemi kontaktními senzory, pohybovým senzorem a bridgem

 • 2 x 9W, 2 x 1100lm, 2000-6500K + RGB (16 milionů barev)
 • můstek Hue Bridge součástí - možné připojit až 50 světel či 12 příslušenství Philips Hue
 • součástí tři kontaktní senzory v bílé barvě s krytím IP20Ochrana proti vniknutí cizích pevných těles s průměrem 12,5 mm a větších a před dotykem prstem; žádná ochrana proti vodě. Nejčastější krytí používané pro zařízení určené pro interiéry. - napájení na baterie CR2
 • součástí vnitřní pohybový senzor v bílé barvě s krytím IP42Ochrana proti vniknutí cizích pevných částic o průměru 1 mm a větších a před dotykem drátem; ochrana před kapající vodou dopadající pod úhlem do 15° od svislice. Vhodné pro použití do celého interiéru v domácnostech, do kuchyní, prádelen nebo koupelen v zóně 3, tedy v oblasti nad zrcadlo ve vzdálenosti nad 60 cm od zdroje vody. - napájení na AAA baterie
8720169159617_01.jpg
 

Kontaktní senzory Secure

 • dostupné v bílé či černé variantě
 • krytí IP20Ochrana proti vniknutí cizích pevných těles s průměrem 12,5 mm a větších a před dotykem prstem; žádná ochrana proti vodě. Nejčastější krytí používané pro zařízení určené pro interiéry. - určeny pro vnitřní použití
 • vhodné k umístění na dveře, okna, skříně či trezor
 • montáž pomocí přiloženého lepicího pásku
 • v prodeji balení s jedním či dvěma kusy
 • vyžaduje Hue Bridge! - získáte zvukové a světelné alarmy, automatizaci simulace přítomnosti a možnost rozšiřovat konfiguraci domácího zabezpečení
8719514487345_01.jpg8719514487284_01.jpg
 

Bezpečnostní kamery Secure

 • dostupné v bílé či černé variantě
 • varianty s napájením na Lithium-iontovou dobíjecí baterii, nebo napájené ze sítě s připojením do zásuvky
 • dodávány s nástěnným držákem či stojánkem na stůl
 • krytí IP65Prachotěsnost, ochrana před dotykem drátem a voděodolnost před tryskající vodou. Nejčastěji využívané pro průmyslová prachotěsná svítidla, venkovní osvětlení, ale i pro koupelnová svítidla v zóně 1, tedy v nejbližším prostoru u zdroje vody nad vanu a do sprchového koutu. - pro použití v interiéru i exteriéru
 • Full HD rozlišení s 1080 pixely
 • nabízí živý i noční přenos
 • součástí balení je napájecí adaptér 2VDC/24DC
 • objektiv snímá v úhlu 141,2°
 • snímač obrazu CMOS - F35
 • spolupracují s hlasovými asistenty Amazon Alexa, IFTTT, Apple HomeKit, Samsung SmartThings a Google Assistant
 • zabudovaný mikrofon a reproduktor
 • integrované zvukové čidlo, pohybový a světelný senzor
 • kameru lze natáčet
8719514492677_01.jpg8719514492936_01.jpg8719514496156_01.jpg
 

Stojánek pro kamery Secure

 • určen pro kamery napájené ze sítě
 • dostupný v bílé či černé barvě
 • krytí IP20Ochrana proti vniknutí cizích pevných těles s průměrem 12,5 mm a větších a před dotykem prstem; žádná ochrana proti vodě. Nejčastější krytí používané pro zařízení určené pro interiéry. - použití v interiéru
 • k umístění na plochu stolu, komody, police či jakýkoliv rovný povrch
 • zatížená základna se skrytým vedením kabelu
8720169160699_01.jpg8720169160637_01.jpg
 

Venkovní nízkonapěťový prodlužovací kabel pro kamery Secure

 • délka 3 metry
 • černá barva
 • rozšiřuje prostor mezi vaším nízkonapěťovým napájecím zdrojem Philips Hue a kamerou Secure
 • odolný vůči povětrnostním vlivům
8720169160811_01.jpg

Venkovní zajišťovací kabel pro kamery Secure

 • stříbrná barva
 • umožňuje ukotvit kameru a zabraňuje jejímu pádu
 • doporučeno při instalaci kamery do výšky nad 2 metry od země
 • z kvalitního kovu
8720169160996_01.jpg

Venkovní držák se zapichovacím hrotem do země pro kamery Secure

 • černá barva
 • výška 57,64 cm
 • k umístění do pevné země, květináče či kamkoliv do půdy
 • vhodný k použití s nízkonapěťovým systémem
8720169262911_01.jpg
SpinnerČekejte
Tato webová stránka používá cookies
Abychom Vám dopřáli co nejlepší používání našeho webu, ukládáme do Vašeho prohlížeče malé soubory - cookies. Ty slouží k tomu, aby se Vám s webem dobře pracovalo, abychom mohli vyhodnocovat jeho návštěvnost a případně Vám usnadnili návrat k nám pomocí přesně cílené reklamy. Podle zákona některé typy cookies můžeme ukládat jen s Vaším souhlasem.