ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

O nás

Nacházíte se zde:Úvodní stránka > O nás

Společnost LEDKO a.s. vznikla v roce 2010. Její historie však sahá až do 90. Let, kdy stála u počátku distribuce a prodeje svítidel Massive v České republice. Využila tedy zkušeností a stala se partnerem společnosti Philips Česká republika (nyní Signify Commercial Czech Republic) a distributorem domácího osvětlení v ČR.

Sídlo společnosti je v Králově Dvoře u Berouna, kde je také administrativní zázemí a logistické centrum, které se rozkládá na ploše 8.000 m2. Tato plocha zahrnuje 2.400 paletových míst, na kterých je uskladněno téměř 100.000 ks produktů. V roce 2014 byl otevřen unikátní showroom svítidel LEDKO s výstavní plochou 2.000 m2. V showroomu je vystaven sortiment interiérového i venkovního osvětlení s důrazem na přehlednost, inspiraci, širokou nabídku a zároveň tak, aby reagoval na moderní trendy i specifické požadavky zákazníka.

Co nabízíme:


  Sídlo společnosti:
  Dobrovodská 43
  370 06 České Budějovice
  IČ: 40743624
  DIČ: CZ40743624

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 552.

Otevírací doba

Pondělí6:30 - 16:30
Úterý6:30 - 16:30
Středa6:30 - 16:30
Čtvrtek6:30 - 16:30
Pátek6:30 - 16:30
Sobota10:00 - 16:00
NeděleZAVŘENO

Jak se k nám dostanete:

z dálnice D5 směr Plzeň sjedete na EXIT 22 Králův Dvůr, dále dle šipek LEDKO
 

Proč k nám na nákup svítidel?

Protože Vás čeká ochotný tým, který Vám odborně poradí s nákupem, vysvětlí všechny odborné pojmy, erudovaně dokáže srovnat svítivost LED diod, úsporek a žárovek a doporučí svítidla do Vámi navrhovaných prostor. Klademe důraz na profesionalní přístup a rádi Vám poradíme při Vašem výběru všech druhů svítidel. Vezmete-li s sebou s své děti, jistě se zabaví v dětském koutku.
 

Provozní řád dětského koutku

Na naší provozovně vás přivítá tým odborných poradců a pokud s sebou vezmete vaše děti, jistě je potěší vybavený dětský koutek. Žádáme vás však, aby byla dodržována bezpečnostní pravidla, předejdeme tak případnému zranění dětí.
 
Ledko, a. s. nepřebírá povinnost spojenou s dohledem nad dětmi v prostorách dětského koutku i mimo něj. Každé dítě musí být bezpodmínečně doprovázeno zodpovědnou dospělou osobou, která za dítě plně odpovídá po celou dobu návštěvy. Doprovodem se rozumí osoba starší 18 let. Péče a dohled nad dětmi jsou povinností výhradně doprovodu. Osoby doprovázející děti upozornňujeme na důsledné vykonávání povinnosti dohledu nad dětmi, předejdeme tak možnému úrazu.

Vstup na koberec v koutku a na veškeré atrakce je z provozních i hygienických důvodů povolen pouze bez bot, respektive v ponožkách či ve vhodné čisté domácí obuvi

Za případné úrazy dětí způsobené jejich nebezpečným chováním plně zodpovídá doprovázející odpovědná osoba. Vedení společnosti ani zaměstnanci nemohou nést zodpovědnost za případné zranění dětí. 

Děkujeme za pochopení. 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vyfoťte si svůj interiér. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného osvětlení.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Showroom LEDKO

Navštivte osobně naše LED centrum

2 000 m2 bez jediného neúsporného svítídla