Vysoce kvalitní koupelnová LED svítidla

Pokud potřebujete kvalitní koupelnové osvětlení, které splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy a je zároveň chráněno proti vodě a vlhkosti, prohlédněte si naši nabídku koupelnových svítidel společnosti Philips. 
 
Nástěnné svítidlo Skin rozjasní koupelnu vysoce kvalitním světlem, které ukáže barvu pravé kůže a s kterým se stane líčení nebo oholení tváře příjemnější a pohodlnější.
Svítidlo je vyrobeno z velmi kvalitní umělé hmoty. Je voděodolné, což jej určuje přímo nad nebo vedle koupelnových zrcadel a je osazeno dvěma integrovanými úspornými LED zdroji o příkonu
2 x 3 W se silnou svítivostí 540 lumenů.
 
Nástěnná LED svítidla Fit jsou v nabídce ve dvou délkách 33 cm a 48 cm. Vydávají rozptýlené příjemné teplé bílé světlo, které vychází z integrovaných úsporných LED modulů. Kratší varianta o maximálním příkonu 1 x 5 W, delší varianta 1 x 7,5 W, což je ekvivalent 50 W klasické žárovky. Po obou bocích je svítidlo uzavřeno hliníkovým krytem. Je voděodolné, tedy vhodné pro vlhké prostory koupelny.

Více informací naleznete níže:« Zpět na výpis novinek

Navštivte osobně naše LED centrum

2 000 m2 bez jediného neúsporného svítídla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.